VIP program

Staňte se VIP klientem a získejte nespornou výhodu v tom, že zastavená věc vám bude ponechána k užívání. Tuto službu SERVIS VIP klient nabízí pouze naše zastavárna. Běžnou věcí je, že pokud si v zastavárně půjčíte peníze oproti zástavě, zastavenou věc převezme zastavárna do úschovy a vydá vám ji až bude zástava vyplacena. I my se řídíme tímto pravidlem, ale jen do doby než se stanete VIP klientem.

VIP klient si zástavu ponechá k užívání, takže mu nebude odebrána do úschovy. To platí na jakékoli zastavené zboží, ať už jde o mobilní telefon nebo automobil, bagr nebo stroje v provozovně, a proto je důležité stát se u nás VIP klientem. A co pro to udělat? Musíte si získat naši důvěru a to jedině tak, že budete s námi spolupracovat a stanete se naším klientem nebo zákazníkem. My vás potom zařadíme do sekce VIP klienta.

Zavolejte a přijedeme i k vám. Zboží zastavíme, popřípadě vykoupíme, peníze vyplatíme ihned na ruku. V případě ukončení zástavy zástavu přivezeme (VIP klient má zástavu u sebe k užívání a k tomu přijedeme pouze ukončit smlouvu.)

Zastavte se, poradíme vám...
Vykupujeme a bereme do zástavy veškeré plně funkční zboží